Udawała lekarkę i na własną rękę leczyła ludzi. Metoda, jaką wybrała, przeraża i udowadnia, że ta kobieta była potworem!

Nadmierne obżeranie się absolutnie nie służy zdrowiu, ale długie głodzenie się również. Odpowiednie odżywianie jest bardzo ważne, ponieważ dzięki temu organizm może poprawnie funkcjonować. Istotne, aby jeść sporo warzyw i owoców, będących źródłem witamin, składników odżywczych i błonnika.

Choć głodówki zalecane są przez niektórych specjalistów, na dłuższą metę nie można ich stosować. Co prawda dobrze oczyszczają organizm, lecz są bardzo niebezpieczne, zwłaszcza gdy nie wiemy, kiedy skończyć.

Na przełomie XX wieku w Stanach Zjednoczonych ogromna część społeczeństwa uważała, że nadmierne spożywanie żywności stanowi podstawę wszelkich problemów zdrowotnych. Przekonanie to wykorzystała Linda Hazzard, która fundowała pacjentom długą i powolną śmierć. O dziwo ludzie jej za to płacili! Dr Linda Hazzard w rzeczywistości nie była lekarzem. Niektórzy twierdzą, że mogła być pielęgniarką, jednak jej medyczne wykształcenie nigdy nie zostało potwierdzone. Prawdopodobnie była kimś w rodzaju znachora.

Co robiła i czy spotkała ją za to kara? O tym na kolejnych stronach. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : boredomtherapy.com