Ponad rok temu niemieccy rodzice zgłosili zaginięcie 15-letniej córki. Właśnie odnaleziono ją w Mosulu, gdzie walczyła u boku wojowników z ISIS!

Terroryzm i fanatyzm to największe zagrożenia dla współczesnego świata.

Przemoc istniała od zawsze, ponieważ jest narzędziem, za pomocą którego można skutecznie wymusić na ludziach określoną postawę lub unieszkodliwić ich. Jednak nigdy wcześniej agresja, okrucieństwo i śmierć, nie szerzyły się na tak masową skalę, jak obecnie, co dobrze nie wróży przyszłości ludzkości.

Sytuacja na naszym globie jest obecnie bardzo niespokojna. Konflikty zbrojne mnożą się jak grzyby po deszczu, ale świat powoli zaczyna dostrzegać, że trzeba się zjednoczyć przeciwko jednemu wspólnemu wrogowi: islamskim terrorystom.

Fanatyczni wyznawcy Allaha już od dekad prowadzą świętą wojnę z niewiernymi, ale w ostatnich latach zradykalizowali swoje działania. Założyli tzw. Państwo Islamskie (ISIS) i zaczęli podbijać irackie i syryjskie ziemie. Zintensyfikowali też swoje działania na Starym Kontynencie, gdzie niemal co miesiąc przeprowadzają krwawy zamach.

Wojownicy ISIS za pośrednictwem internetu pokazują światu swoje zbrodnie: masowe mordy, tortury jeńców, gwałty na porwanych kobietach. To ludzie bez sumień, nieszacujący żadnych wartości, którzy przed niczym się nie cofną, bo oczy mają zaślepione wizją, by Islam opanował cały świat.

Terroryści swoją wojnę toczą nie tylko z bronią w ręku, ale także w internecie. Za pośrednictwem sieci manipulują młodymi ludźmi i werbują ich w swoje szeregi, a europejska młodzież, czująca się zagubiona w dzisiejszym konsumpcyjnym świecie, chętnie chwyta rękę, jaką do nich wyciągają terroryści. Tak właśnie było z Lindą Wenzel.

Całą historię Niemki, która pokochała islamskich terrorystów, przeczytacie na kolejnych stronach. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : viral4real.com, wcn4u.com

Reply