Ponad rok temu niemieccy rodzice zgłosili zaginięcie 15-letniej córki. Właśnie odnaleziono ją w Mosulu, gdzie walczyła u boku wojowników z ISIS!

Wojna tocząca się w Syrii i Iraku przeraża. Całe miasta leżą w gruzach, nie ma bieżącej wody i prądu. Ludzie cierpią głód, a katastrofa humanitarna wisi w powietrzu. Nikt o zdrowych zmysłach nie chciałby tam zamieszkać, nikt oprócz ludzi, którym terroryści przez internet zrobili pranie mózgów.

Linda Wenzel z Pulsnitz, miasta położonego niedaleko Drezna, była zwykłą piętnastolatką z typowymi problemami wieku dorastania. Czuła się nieco zagubiona i nierozumiana, co postanowili wykorzystać islamscy ekstremiści. Jeden z terrorystów zaczepił dziewczynę w sieci i okazał jej duże zainteresowanie, co sprawiło, że Linda zaczęła się fascynować religią Allaha i sytuacją na Bliskim Wschodzie.

Codzienne rozmowy przez social media, słowa wsparcia, komplementy i przekoloryzowane opowieści o pięknie prowadzenia świętej wojny sprawiły, że Linda zapragnęła dołączyć do swoich nowych przyjaciół. Ukradła mamie paszport, powiedziała że idzie na noc uczyć się do przyjaciółki i wyszła z domu. Po kilkunastu godzinach była już na lotnisku w Turcji.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : viral4real.com, wcn4u.com

Reply