Gdy opublikowała zdjęcia ze swoim chłopakiem, internauci natychmiast zaczęli namawiać ją do zerwania. Co mieli do zarzucenia wybrankowi? 

Miłość jest irracjonalnym uczuciem, którego często otoczenie nie potrafi zrozumieć.

Współczesny świat oszalał na punkcie piękna i młodości. Ze wszystkich stron przekonuje, że tylko perfekcyjni ludzie o nienagannym wyglądzie, mają szansę odnieść prawdziwy sukces i być szczęśliwymi. Wartość wnętrza człowieka, niestety została zepchnięta na dalszy plan.

 

Atrakcyjna kobieta XXI wieku powinna mieć symetryczną twarz, gładką cerę, lśniące włosy, proste zęby, zgrabny nosek i oczywiście szczupłą, lekko wysportowaną sylwetkę. Dokładnie taka jest Linh My Nguyen z Ho Chi Minh, miasta na południu Wietnamu, położonego na zachodnim brzegu rzeki Sajgon.

Linh jest bardzo atrakcyjna, a jej profile w mediach społecznościowych śledzi sporo osób. Komplementują jej urodę i dziewczęcy urok. Wielu panów marzy o poznaniu jej osobiście, ale młoda Wietnamka ma już swojego ukochanego.

 

Jak wiele par, Linh i jej ukochany lubią uwieczniać swoje życie na zdjęciach. Dziewczyna chcąc się podzielić swoim szczęściem ze światem, opublikowała fotkę z randki, na jakiej ostatnio była ze swym wybrankiem. Reakcja internautów była pełna nienawiści. Wiele osób zaczęło pisać komentarze i wiadomości, które obrażały chłopaka Linh, a ją samą ganiły za taki wybór. Internauci m.in. pisali:

Jesteś piękna, ale twój chłopak to sam tłuszcz. To źle, że jesteś z takim grubym i brzydkim chłopakiem.

oraz

Powinnaś mieć kogoś podobnego do siebie, z nim u boku tylko obniżasz swą wartość.

Jak dziewczyna zareagowała na te przykre komentarze? Według Nas w najlepszy możliwy sposób…

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : viral4real.com, koreaboo.com

Reply