Myślisz, że wszystkie lisy są takie same? Jesteś w wielkim błędzie!

Kiedy w latach 60. Jane Goodall nadała imię szympansowi, zamiast zwyczajnego numeru, świat nauki wywrócił się do góry nogami. Zwierzęta zyskały indywidualność i tożsamość. Coś tak prostego, jak imię, zmieniło wiele. 

Wiele lat później wiele osób nadal lekceważy zwierzęta, traktuje je jako cząstki tego samego zestawu. A podobnie jak nasze zwierzęta domowe i te żyjące dziko mają różne osobowości. Jedne są mądrzejsze inne nie, jedne są śmieszkami lubiącymi zabawę inne zaś wolą spędzać czas w samotności. Roesalien Raimond, która spędziła wiele czasu z lisami i pokazała ich różne oblicza.


Smiling Fox

Mama i babcia wielu lisów, która spędza dużo czasu na przyglądaniu się jak jej dzieci i wnuki się bawią. Jest bardzo spokojna i uśmiechnięta!

1


Miss Fox

Piękna młoda lisica, której umaszczenie i puszystą sierść dziedziczą dzieci. Jednak wybiera niewłaściwych facetów i jej mioty często rodzą się z wadami.

2


Fox Hunter

Ma niewymownie piękne rude futro i jest mistrzynią w łapaniu myszy. Jej skoki są bezbłędne, a polowanie zawsze kończy się sukcesem. Zamiast wylegiwać się w słońcu, ćwiczyła polowanie. I to się opłaciło, teraz zamiast myszami objada się zającami!

3

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : roeselienraimond.com

Reply