W dniu rozwodu, wręczył żonie list. Treść jego jest bardzo wzruszająca…

W dzisiejszym świecie coraz częściej ludzie rozstają się, rozwodzą. Na koniec wylewając na siebie wiadro pomyj, nie umiejąc rozstać się z godnością.

Na szczęście nie wszyscy podchodzą do rozstania w ten sposób. Michael przeżył ze swoją zoną 20 lat. W momencie rozstania napisał wzruszający list do kobiety.

2

„Właśnie dobiegło do końca nasze 20-letnie małżeństwo. Kiedy kilka miesięcy temu uznaliśmy, że tak będzie najlepiej, poczułem jak świat, w którym żyłem zawalił się jak domek z kart. Przestraszyłem się wizji życia bez Ciebie. Znasz mnie jak nikt inny, poświeciłaś mi najlepsze 20 lat swojego życia. Byłaś, zawsze, gdy Cię potrzebowałem. To może dziwne, ale łatwiej mi o tym wszystkim napisać, niż powiedzieć.

Powinnaś dostać nagrodę za to, że przeżyłaś z kimś takim jak ja 20 lat.
Z biegiem czasu coraz bardziej zdaje sobie sprawę, że przeżycie ze mną 20 lat to był wyczyn. Bywam wybuchowy, żartuję z każdej sytuacji, do tego spodziewałaś się , że źle się zachowam w większości sytuacji. Skupiłem się na sobie i swoich pasjach. Realizowałem własne marzenia, nie zważając na to, czego ty chcesz. Ryzykowałem, robiłem wiele rzeczy bez uzgodnienia z Tobą, w ogóle na Ciebie nie zważając. W tym wszystkim ty opanowana, pełna klasy. Razem odnieśliśmy wiele sukcesów, ale przez moje zachowanie zdarzyły się też niepowodzenia. Dziś chcę Cię za to serdecznie przeprosić.

4

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply