Zobacz co możesz zyskać pijąc 1 litr mleka dziennie – warto podjąć to wyzwanie!

Osoby, które bardzo chcą przytyć, muszą zwiększyć spożycie kalorii. Oczywiście można to zrobić, jedząc więcej żywności, ale dla niektórych może to być bardzo trudne do osiągnięcia. Osoba, która spożyje 4000 kalorii, a przyzwyczajona jest to jedzenia 1500 czy 2000 kalorii, może fatalnie się czuć, a nawet wymiotować.
Aby uzyskać łatwą podaż kalorii, można spożywać litr mleka dziennie. W ten sposób można znacznie przytyć w przeciągu 30 dni. Litr mleka zawiera dużo kalorii, ale pod warunkiem, że jest to mleko pełnowartościowe.


1


Zawiera on aż 2430 kalorii, a w tym znajduje się 128 g białka, 192 g węglowodanów i 128 g tłuszczu. Picie mleka daje więc łatwy wzrost spożycia kalorii – litr mleka będzie wystarczający dla większości ludzi, tym bardziej, że pod uwagę bierze się też przecież jeszcze inne posiłki.

2


Kulturyści często sięgają po taki sposób i jest to skuteczniejsze od sterydów. Badania wykazały ponad wszelką wątpliwość, że mężczyźni wegetarianie, którzy zwykle spożywają małe ilości tłuszczów nasyconych, mają znacznie niższy poziom testosteronu w porównaniu z nie-wegetarianami. Występują istotne korelacje między poziomem testosteronu i spożyciem tłuszczów nasyconych wśród mężczyzn, którzy wykonują trening siłowy przynajmniej przez rok.

3

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : familiasalud.com

Reply