Wszyscy myśleli, że to jego dziewczyna. Gdy poznali prawdę, złapali się za głowy!

Miłość nie wybiera i czasem zakochujemy się z pozoru w nieodpowiednich osobach.

Zbyt duża różnica wieku, ta sama płeć czy nieodpowiedni status materialny. Wszystko to może stanąć na drodze uczuciu, jednak wielka miłość zawsze zwycięży i jeśli jest prawdziwa, pokona nawet największe przeszkody. Kto powiedział, że pary, których dzieli ogromna różnica wieku, nie mogą być szczęśliwe? Dowodów na to jest mnóstwo, jednak społeczeństwo wciąż podejrzliwie patrzy na takie związki.

Co innego, gdy różnica wieku nie rzuca się w oczy. Wówczas partnerzy unika plotek i nie musi tłumaczyć się, dlaczego zdecydowali się ze sobą związać. Tych dwoje łączy najgłębsze uczucie na świecie. Co prawda nie są w związku, ale nie oznacza to wcale, że się nie kochają. Nie są parą zakochanych, tak jak wszyscy sądzą — to matka i syn! Większość osób myśli, że ta 49-letnia kobieta jest partnerką 22-letniego chłopaka.

Oboje wyglądają bardzo młodo i na pierwszy rzut oka nie widać, że to jego matka. Niektórzy żartują, że kobieta znalazła fontannę młodości, dlatego wciąż tak dobrze się prezentuje. Nic podobnego! Liu Yelin ma swoje sposoby na utrzymanie dziewczęcego wyglądu i wcale nie chodzi tu o zabiegi chirurgiczne czy magiczne eliksiry. Przekonuję, że wystarczy sport i odpowiednia dieta.

Liu jest bardzo aktywna fizycznie. Sport uprawia regularnie od 30 lat. Codziennie pływa i odwiedza siłownię. Jej ulubioną aktywnością jest pływanie w zimie! Nie boi się niskich temperatur i śmiało zanurza się w chłodnej wodzie. Chinka bez większych trudności przepłynęła Cieśninę Malakka w zaledwie 4 godziny!

Jakie jest jej życiowe motto? O tym na następnej stronie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : dailymail.co.uk

Reply