Lekshimi męczyły bóle głowy, a ich przyczyną okazał się nieproszony lokator w uchu. Gdy zobaczycie jak wychodzi, ścierpnie Wam skóra na całym ciele 

Czasem zwykłe dolegliwości zdrowotne, mają bardzo nietypową przyczynę.

Szukając podłoża bólu, trzeba brać pod uwagę wszystkie ewentualności, zwłaszcza jeśli ból dotyczy głowy, gdyż różnorodność czynników odpowiedzialnych za jego pojawienie się jest ogromna: od urazów, przez zaburzenia neurologiczne i nadciśnienie tętnicze, aż do wpływu czynników zewnętrznych, np. powietrza czy pogody.

 

Na południu Indii, w stanie Karnataka mieszka Lekshimi. Młoda kobieta nigdy nie miała większych kłopotów ze zdrowiem, ale do kilku tygodni dręczyły ją mocne bóle głowy. Pojawiały się znikąd i mocno utrudniały dziewczynie życie, która by je znieść, zaczęła przesypiać całe dnie.

Po kolejnej drzemce spowodowanej dolegliwościami, rodzina Lekshimi nie wytrzymała i zmusiła ją do wizyty w szpitalu. Po długim oczekiwaniu w izbie przyjęć, dziewczyna weszła do gabinetu, a lekarz wypytał ją o posiadany problem i przystąpił do oględzin głowy.

 

Już po chwili doktor Santosh Shivasavami wiedział, skąd biorą się bóle głowy u aktywnej dwudziestoparolatki. Ich przyczyną był nieproszony lokator, który zamieszkał w uchu kobiety:

Ludzie często szukają pomocy na pogotowiu, bo jakieś ciało obce utkwiło im w uchu, ale bardzo rzadko zdarza się, by na stałe zamieszkało w nim zwierze, w tym przypadku pająk.

Gdy Lekshimi usłyszała, że w jej ciele zamieszkał pająk była przerażona, ale na szczęście pajęczak postanowił wyjść, ciekawy zamieszania wokół jego „domku” i udało się go zlapać.

Nagranie dla ludzi o mocnych nerwach 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : deadbees.net

Reply