Miała już kupioną suknię na ślub, jednak gdy jej partner dowiedział się o chorobie, odszedł pozostawiając ją samą z problemami

Można mieć plany na życie, ale nie jest nigdy powiedziane, że uda się je zrealizować, czasami przeszkoda pojawi się niespodziewanie i w najmniej oczekiwanym momencie.

Najgorsze dla nas wszystkich są choroby, które podstępnie atakują i nie mają litości. Nie zwracają uwagi na twoją sytuację w domu, nie liczą się z twoimi planami, a potrafią je przekreślić. Zwłaszcza te, których nie da się wyleczyć, które zmieniają całe życie. Bo wszystko, co teraz było ważne, staje się bez sensu, świat zmienia się w szpital, kolejne leczenia i próby ratowania życia.

 

Takie doświadczenia mają dwa finały albo wzmacniają rodziny i czynią je niezniszczalnymi, albo rozbijają związki, które nie są gotowe na takie poświęcenia i trudy już na samym początku. Ciężko wtedy coś sensownego doradzać, zwłaszcza jeśli para planowała wspólne życie, a okazało się, że nie wytrzymali presji choroby czy nieszczęść. Niestety takie wydarzenia mają miejsce.

Przekonała się o tym Lucinda Parker Roberts, a przeczytasz o tym na kolejnej stronie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : mirror.co. uk

Reply