Kazał oddać tej dziewczynie pieniądze za napoje, które kupił jej w barze. To, na co przeznaczyła kwotę, rozbawiło cały internet!

Kiedy kobieta kończy związek, często długo to przeżywa i ciężko jest jej zacząć spotykać się z innymi mężczyznami, a dodatkowo, jeśli zaczyna spotykać się z mężczyznami, może okazać się, że nie są tak wspaniali, jakby się to wydawało.

Każda kobieta marzy o mężczyźnie u swojego boku, który będzie ją wspierał, kochał i to nie przez chwilę, ale przez lata. Niestety czasami związek nie przetrzymuje próby czasu lub okazuje się, że partner traci przy bliższym poznaniu, to prowadzi do rozstań. Po jakimś czasie tęsknota za bliskością powoduje, że znów kobiety zaczynają szukać tego jedynego. Kończy się to różnie.

Lucy Brown właśnie była na takim etapie, kilka miesięcy wcześniej skończył się jej związek. Kiedy uporała się z rozstaniem, postanowiła spróbować umawiać się z mężczyznami za pomocą popularnego serwisu randkowego. Spotkała się z kilkoma mężczyznami, ale zawsze kończyło się to na jednym spotkaniu. Pewnego dnia spotkała się z mężczyzną, którego uważała za miłego i normalnego faceta. Jednak okazało się, że nie do końca tak było. Kiedy napisała mu, że nie będzie kolejnej randki, odpisał jej najbardziej zaskakującą odpowiedź.

 

Przeczytasz ją na kolejnej stronie.

też się świetnie bawił i sądził, że jest szansa na kolejne spotkanie. Jednak jeśli nie to prosi o zwrot pieniędzy za drinki, które im kupił! Lucy nie mogła uwierzyć, że mężczyzna będzie takim skąpcem. Wypomniał jej jeszcze, że założyła jego zegarek, a potem zapomniała mu go oddać, a kosztował 20 euro. Jednak łaskawie stwierdził, że nie musi mu oddawać za niego pieniędzy.

 

 

Lucy na początku myślała, że to żart, ale mężczyzna umieścił swój numer konta. Nie sądziła, że sprawy przyjmą taki obrót, przecież wypili wspólnie drinki, spędzili miło czas, a że się nie udało to inna sprawa. Lucy postanowiła, że odda mu te 42,5 funta za połowę rachunku, ale wpłaci je na schronisko dla osłów. Zegarek zostawiła w biurze rzeczy znalezionych w kopercie z jego nazwiskiem. Upewniło ją to, że słusznie postąpiła więcej się z nim nie umawiać.

Z jednej strony cała sytuacja ją ubawiła, ale też zaczęła się zastanawiać, czy takie randkowanie ma sens. Nigdy nie wiesz, na kogo trafisz, nawet jak początkowo okazuje się miły.

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply