Sześć genialnych tekstów poularnych aktorek, które pokazują, że mają nie tylko talent aktorski, ale też coś ważnego do powiedzenia!

Mówi się, że Hollywood to zepsute miejsce, pełne ludzi po operacjach plastycznych, które jedynie czego łakną to poklasku. Ta definicja zmienia się, wraz z nowymi aktorkami, które zdobywają popularność. Są naturalne, świeże i trzeźwo myślące. 

Dlaczego opinii tych kobiet boi się świat? Bo poza talentem i ładnym wyglądem mają coś więcej, potrafią o tym mówić. Znane są też z tego, że nie boją się konwenansów i otwartego mówienia o kobiecych problemach. Przełamując sztuczne piękno świata filmu, sprawiają, że wiele kobiet może się z nimi identyfikować i nie wstydzić się siebie czy swojego ciała.1. Amy Schumer

W świecie filmu istnieje obsesja piękna, jeśli aktorka odbiega od kanonu, zaraz ktoś jej to wytknie. Kiedy krytyk filmowy Jeff Wells skomentował wygląd aktorki, ta bardzo mądrze mu odpowiedziała:

Nosze rozmiar 6 (europejskie 40 – przyp.red.) i nie mam planu tego zmieniać. To wszystko. Zaakceptuj albo zjeżdżaj. Buziaki!

www.tvguide.com

24 Apr 2015, Los Angeles, California, USA --- NO JUST JARED USAGE Celebrities arrive at the 2015 CinemaCon Big Screen Achievement Awards. **NO DAILY MAIL SALES ** Pictured: Amy Schumer --- Image by © Splash News/Splash News/Corbis


2. Ellen DeGeneres

Konserwatywny pastor Larry Tomczak niepochlebnie wypowiedziała się o tym, że Ellen jest lesbijką i wzięła ślub z kobietą, stwierdziła, że wykorzystuje młode gwiazdy do promowania tego wśród młodych dziewcząt.  Słynna gospodyni show odpowiedziała mu następująco:

Larry, jedyne co chcę przekazać i promować wśród ludzi to żeby byli dla siebie mili i współczujący. To mój przekaz (…).  Nie chcę nikomu prać mózgu. Chcę by każdy żył swoim życie, był tym, kim jest, był prawdziwy wobec siebie.”

theodysseyonline.com

2.


3. Lena Dunham

Lena często jest krytykowana w Internecie, za to, jak wygląda i kim jest. Pewnego razu odpisała im wszystkim:

To był ciężki tydzień. Czułam jakby moje ciało, hormony odczucia zdradziły mnie. Chciałam ubrać bluzę i schować się. (…) To okropne uczucie, ale czy nie dopada czasem każdego? Nie jestem guru, ale wiem jedno: kiedy masz przestrzeń i czas, których potrzebujesz, uprzejmości i odpowiedzialności,  zobaczysz, że zaczniesz kochać ludzi na nowo.

www.foxnews.com

3,

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply