Wyszła na scenę i zaczęła śpiewać… Gdy zgasły światła jej suknia zamieniła się w coś magicznego. Zobaczcie sami!

Muzyka wzrusza, bawi, pobudza, wprawia w dobry nastrój i dostarcza najgłębszych z możliwych przeżyć. Czasem doprowadza do płaczu, innym razem wywołuje prawdziwą euforię. Udowodniono, że skutecznie wpływa na ludzkie emocje i uczucia.

To, jakie piosenki najczęściej wybieramy, świadczy nie tylko o naszym guście, ale również o stanie emocjonalnym, w którym się aktualnie znajdujemy. Często wywołują wspomnienia i przywodzą na myśl osoby bliskie naszemu sercu.

Chyba każdy zna Jennifer Lopez i potrafi zanucić chociaż jedną jej piosenkę. Jest gwiazdą muzyki pop, projektantka mody i tancerką. Od pewnego czasu występuje również jako juror w programie American Idol. Oglądając ten występ, łatwo można zrozumieć, dlaczego się tam znalazła. Jej wybór z pewnością nie był przypadkowy! Talentu mogłaby jej pozazdrościć niejedna polska wokalistka uważająca się za wielką gwiazdę. Jennifer wykonała utwór „Feel the Light”. Zainteresowanie budzi nie tylko jej fantastyczny głos, ale również niesamowita suknia, od której ciężko oderwać wzrok. Zobaczcie sami!

Bez-nazwy-6

7

9

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply