10 magicznych miejsc, które nie są pełne turystów, a zachwycają pięknem

Na Ziemi jest wiele miejsc, o których marzymy, by je zobaczyć. Odkładasz grosz do grosza na wymarzoną podróż i nie możesz powstrzymać uśmiechu, gdy masz już bilet w ręce. Niestety, często okazuje się, że miejsca te są zapchane turystami. Na ulicach mija się mnóstwo osób, wszędzie trafiasz na kolejki, a piękny widok przesłania ci las selfiesticków. 

Żeby uniknąć takich rozczarowań, warto wybrać się do miejsc mniej znanych. Tam jeszcze można spokojnie przejść się uliczkami miasta, zjeść regionalną potrawę za grosze i cieszyć się odpoczynkiem wśród spokojnych mieszkańców miasteczek i wsi.1. Yvoire Village, Francja

Niezależnie od ciężkich perypetii, jakie w swojej 700-letniej historii przeszła ta urokliwa wioska, zachowała się zachwycająco. Brukowane uliczki doprowadzą cię do pięknego zamku, a okoliczne wioski rozsiane po polach tylko dopełniają tego urokliwego miejsca.

bizhi

1

img
1a

2. Wyspa Kangura, Australia

Gigantyczne klify i rozległe łąki zrobią wrażenie na każdym. Spacerując po wyspie, można spotkać kangury, misie koala i różne ptactwo.

Rodney Campbell  / Gail Stephan

2

australiamyhome
2a
Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : brightside.me

Reply