Magiczny domek. Wybierz numer i dowiedz się, co cię czeka!

Poszczególnym liczbom oprócz ich wartości matematycznej przypisuje się także dodatkowe treści i znaczenie.

Na przykład liczba 7 od wieków uznawana jest za szczęśliwą, zaś cyfra 13 za pechową. Lęk przed trzynastką dorobił się nawet własnej nazwy — triskaidekafobia. Powodów traktowania jej jako pechowej jest bardzo wiele, a źródeł złowrogiego działania trzeba doszukiwać się w wierzeniach religijnych i mitologiach.

Magiczny domek. Wybierz numer i dowiedz się, co cię czeka!

 

Niektórzy twierdzą, że liczby przyporządkowane dacie urodzenia, numerowi domu czy rejestracji samochodowej mają związek z ich losem. Podobno wszystko dzieje się z jakiegoś powodu i osoby zajmujące się numerologią mocno w to wierzą. Przez naukowców uważana jest za pseudonaukę, która raczej nie ma żadnych eksperymentalnych podstaw. Dziś przygotowaliśmy dla was krótką zabawę. Wszystko, co musicie zrobić to wybrać jedną cyfrę z tego magicznego domku i przeczytać jej interpretację. Jedni traktują wyniki z przymrużeniem oka, drudzy mocno w nie wierzą. A ty, do której grupy będziesz należeć?

Magiczny domek. Wybierz numer i dowiedz się, co cię czeka!

1.

Wybór cyfry 1 oznacza początek czegoś nowego. To również symbol indywidualności i niezależności. Sugeruje, że powinieneś zacząć myśleć o sobie i mniej poświęcać się dla innych. Odrobina zdrowego egoizmu nie zaszkodzi!

2.

Liczba symbolizująca dwoistość. Opisuje dwie przeciwne, lecz uzupełniająca się siły. Odnosi się również do twojego zmiennego charakteru — raz jesteś spokojny i opanowany, raz wybuchowy i nieobliczalny. Jeśli jesteś samotny, niedługo znajdziesz odpowiedniego partnera.

Na kolejnych stronach znajdziesz pozostałe interpretacje. 

Magiczny domek. Wybierz numer i dowiedz się, co cię czeka!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply