Ten niesamowity taniec to prawdziwa burza emocji. Dawno nie widziałem czegoś równie pięknego!

Patrick Swayze był kimś więcej, niż tylko utalentowanym aktorem. W Hollywood zaistniał przede wszystkim dzięki swoim niezwykłym umiejętnościom tanecznym.

Próbkę talentu Sweyzego mogliśmy obserwować w filmie „Dirty Dancing” z 1987 roku. Nie był to jednak najpiękniejszy spektakl taneczny w wykonaniu aktora.

swazeyZdecydowanie piękniejszy był jego występ z 1994 roku. Swayze zatańczył wtedy u boku swojej żony Lisy Nieme. Historia miłosna tej pary była w tamtych czasach głośnym tematem w Hollywood. Poznali się w wieku 18 lat, gdy Lisa pobierała nauki tańca u matki Patricka. Pobrali się zaledwie pięć lat później. Aktor – pomimo wielu propozycji i okazji – pozostał wierny swojej żonie przez cały okres trwającego 34 lata małżeństwa. Ich silna więź i niesamowita „chemia” na parkiecie zmieniła zwykły taniec w pełen emocji, magiczny spektakl.

Taniec ten miał być sposobem na oddanie hołdu piosenkarce Whitney Houston. Gwiazda była ocena na widowni i uważnie śledziła taneczne popisy małżeństwa. Wydaje się, że spektakl przypadł Houston do gustu. Czy podzielasz jej zdanie?

 

Jeśli spodobał Ci się ten taniec, koniecznie pokaż go swoim znajomym na Facebooku. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube

Reply