Makijażowe triki, które oszczędzą twój czas i pieniądze. 7 pomysł jest genialny!

Każda dziewczyna i kobieta chce zawsze wyglądać dobrze, każdego dnia. Nieważne czy idą na randkę wieczorem, czy ćwiczą na siłowni, zawsze dbają o to, by wyglądać co najmniej dobrze. Jednak czas, jaki mamy na to, by o wszystko zadbać ciągle się kurczy.

Zatem warto poznać i stosować wszelkie triki, które sprawdziły kobiety na całym świecie i okazały się niezawodne. Zaoszczędź czas, pieniądze i energię, czyli te rzeczy, których nigdy za dużo.


male

 

1. Olejek eteryczny z cynamonu albo mięty pieprzowej sprawi, że twoje usta będą pełniejsze i jaśniejsze. Jeśli nie masz alergii warto kilka kropel dodać do błyszczyka, którego używasz. Przekonasz się, że usta staną się piękniejsze, a oddech świeższy. 

1


2. Olej kokosowy świetnie zmywa wodoodporny makijaż i odżywia okolice oczu. Zatem nie warto przepłacać, tylko przed myciem twarzy przetrzeć oczy olejem. 

2


3. Jeśli twój puder zgęstniał, możesz do niego dodać kremu do twarzy. Lub na ręce przed nałożeniem mieszać je na ręce. Puder z kremem ładnie się zwiążą i zadba o wyrównanie koloru twarzy i odżywienie skóry. 

3


4. Jeżeli chcesz wyglądać świeżo, warto zadbać o skórę w najważniejszych jej miejscach. Na nos, czoło kości policzkowe i podbródek nałóż… śmietanę. Odświeży i rozjaśniani skórę. Więcej pomysłów znajdziesz na kolejnej stronie. 

4

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : brightside.me

Reply