Pomalowała tylko połowę swojej twarzy… Gdy zobaczyłam drugą część, nie mogłam uwierzyć własnym oczom! Przygotujcie się na totalny szok!

Każda kobieta pragnie ładnie wyglądać, dlatego większość z nas codziennie rano robi skrupulatny makijaż. Wystarczą odpowiednie kosmetyki, znajomość kilku podstawowych trików i trochę cierpliwości, aby ze zwykłej szarej myszki stworzyć czarującą kobietę.

Wizażystka Nikkie udowadnia, że makijaż zmienia ludzi nie do poznania. Podkreśla, że pięknie pomalowana twarz nie tylko ukrywa niedoskonałości, ale i dodaje pewności siebie, która jest potrzebna każdej kobiecie.

W zaledwie kilka minut niemal całkowicie zmieniła swój wygląd. Aby różnica była jak najbardziej widoczna pomalowała tylko połowę twarzy, reszta została naturalna. Zobaczcie jej wygląd przed i po.

makijaz

Bez-nazwy-3Ciężko uwierzyć, że to ta sama kobieta. Różnica jest kolosalna! Nikkie ma dość naturalną urodę i również bez makijażu prezentuje się całkiem ładnie, jednak kilkoma prostymi trickami podkreśliła swoje największe atuty i sprawiła, że twarz nabrała nowego wyrazu. Gratulujemy talentu!

Zachęcamy do odwiedzenia jej fan page na Facebooku -> Nikkie.

 

Jeśli zainteresował cię ten wpis, podziel się nim ze znajomymi na Facebooku!  :)

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply