Jego metamorfozy zmieniają życie kobiet o 180 stopni. Zobacz najbardziej spektakularne z nich!Poniższe metamorfozy są jednak równocześnie lekcją, żeby nie wierzyć ślepo w cudowną urodę celebrytek, aktorek, modelek czy piosenkarek, które przewijają się w mediach. To najczęściej normalne kobiety, które mają dookoła siebie sztab ludzi dbających o ich urodę. I najgorsze, co możemy zrobić, to dołować się, patrząc na piękność z okładki ulubionego czasopisma dla pań.

anar3

anar4Zamiast patrzeć z zazdrością, może warto zacząć osobistą przemianę? Oczywiście, odważne makijaże z metamorfoz Anara nie sprawdzą się na co dzień, ale opanowanie kilku makijażowych sztuczek, które poprawią urodę i wyeksponują w naszej twarzy to, co najlepsze, na pewno nie zaszkodzi.

anar5

anar6Wśród kobiet, które maluje Anar, są zarówno panie dojrzałe, jak i młode. Zmagają się z różnymi problemami, od głębokich zmarszczek, po choroby skóry typu trądzik. Odpowiedni makijaż może zatuszować nawet największe niedoskonałości i sprawić, że samoocena wzrośnie o 100%!

Jeżeli jesteście ciekawi, jak wyglądają metamorfozy Anara w praktyce, zajrzyjcie na jego konto na Instagramie –anar_agakishiev lub na jego profil na Facebooku. A poniżej video, ilustrujące najbardziej spektakularne przemiany.  Miłego oglądania! :)

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply