Świat oszalał na ich punkcie! Ich kontrowersyjny wygląd zostaje w pamięci na długo

Amerykański film fantastycznonaukowy pt. Avatar szybko stał się najbardziej dochodowym filmem z historii kina.

Reżyserem i twórcą tej produkcji jest oczywiście James Cameron, który ma swoim koncie takie dzieła jak Titanic, Obcy czy Terminator. Scenariusz tego kasowego filmu powstał już w 1995 roku, jednak wówczas nie było możliwości, aby go zekranizować z takimi efektami, jakie chciał Cameron. Dopiero w 2009 roku świat ujrzał film w pełnej okazałości, z zapierającymi dech w piersiach efektami i bajkowym krajobrazem Pandory.

Hiszpańska firma BabyCalon specjalizująca się między innymi w produkcji super realistycznych lalek wprowadziła niedawno do swej oferty prawdziwe cudo. Mowa tu o małych Avatarkach, laleczkach, które do złudzenia przypominają nowo narodzonych mieszkańców Pandory. Gdy po raz pierwszy pojawiły się w internecie, świat oszalał na ich punkcie. Wyglądają tak realistycznie, że niektóre osoby myślały, że są prawdziwe! Tak, dobrze przeczytaliście. Istnieją ludzie, którzy wierzą, że świat z filmu naprawdę istnieje! 

Sporo internautów sądziło, że to jakaś niecodzienna sesja noworodkowa. Jak wiadomo, fotografowie specjalizujący się w fotografii dziecięcej są niezwykle kreatywnymi ludźmi i potrafią realizować nawet najbardziej szalone pomysły rodziców. W tym jednak przypadku nie ma o tym mowy. Małe Avatarki to po prostu fantazyjne lalki stworzone ze specjalnego rodzaju platynowego silikonu medycznego. Ich wnętrze jest wzmocnione włóknem węglowym. To, co najbardziej przykuwa uwagę to oczywiści wygląd zewnętrzny „niemowląt”.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply