Mały palec powie ci sporo ciekawych rzeczy. Wystarczy, że się mu przyjrzysz i porównasz długość paliczków!

Chiromancja to nic innego jak wróżenie z dłoni. Jest znana już od starożytności i do dziś cieszy się niemałą popularnością.

Polega na badaniu konturów, spoistości, zewnętrznych kształtów dłoni (wzgórków, linii i charakterystycznych znaków) oraz kształtu palców i określaniu ich ogólnego wyrazu. Niektórzy sceptycznie podchodzą do chiromancji i uważają, że to zwyczajny wymysł starożytnych przekazywany przez wieki, z kolei inni są nią zafascynowani i przekonują, że z dłoni faktycznie można odczytać ludzkie losy.

To by tłumaczyło, dlaczego ludzie tak chętnie chodzą do wróżek lub Cyganek i pokazują im swoje dłonie. Dziś nie skupimy się na przepowiadaniu przyszłości, tylko na pewnych cechach charakteru, które są ukryte w małym palcu prawej dłoni. Wystarczy dobrze mu się przyjrzeć i porównać długość paliczków (odcinków kostnych tworzących palec). Jeśli już je dokładnie zbadałeś, przeczytaj interpretacje i dowiedz się, czy jest w tym ziarno prawdy.

Jeśli paliczek dalszy jest najdłuższy (paliczek oznaczony numerem 1)

Jesteś osobą, która uwielbia być w centrum uwagi. Można scharakteryzować się jako człowieka towarzyskiego o otwartego na relacje z innymi. Czasem przejawiasz chęci dominacji i wyrażasz swoje władcze podejście. Bywa, że patrzysz na innych z góry i oceniasz ich zbyt surowo. Lubisz przyjmować komplementy, gorzej ci idzie z ich odwzajemnianiem.

Dalsze interpretacje na 2 i 3 stronie. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : dzahviral.com, puntohervedero.com

Reply