W świecie gwiazd i celebrytów rozwody są codziennością, ale tym 15 parom udało się przetrwać i od lat tworzą szczęśliwe związki

Niedawno cały świat zelektryzowała wiadomość o rozstaniu najsłynniejszej i najpiękniejszej pary Hollywood, czyli Angeliny Jolie i Brada Pitta. Aktorzy przez lata deklarowali, że łączy ich prawdziwa miłość, ale niestety ich uczucie nie przetrwało próby czasu. A jak jest z innymi słynnymi małżonkami?

Praca w show biznesie nie ułatwia życia miłosnego, więc gwiazdy często się rozwodzą. Stresujące obowiązki zawodowe, ciągłe bycie na świeczniku, tłumy zakochanych fanów i fanek plus problemy dnia codziennego tworzą mieszankę, która potrafi zabić nawet najgorętsze uczucie. Szczęśliwe małżeństwa z wieloletnim stażem są więc rzadkością wśród gwiazd i celebrytów.


celebrity-marriages-p


Choć życie aktorów, piosenkarzy i celebrytów przypomina często brazylijski serial, gdzie uczucia są tak zmienne, jak pogoda w marcu, to w tłumie rozwodników można znaleźć szczęśliwe pary. W czym tkwi sekret długoletnich małżeństw Hollywood? W szczerym uczuciu i potrzebie chronienia swojej rodziny przed medialnym szumem.

Oto 15 par, którym udało się stworzyć szczęśliwe związki pomimo pracy w show biznesie. 

1. Meryl Streep i Don Gummer

Meryl Streep i Don Gummer są razem szczęśliwi już 38 lat. Meryl tak mówi o swojej relacji z ukochanym: „Nie wiem, co bym zrobiła bez mojego męża. Byłabym martwa emocjonalnie, gdybym go nie spotkała. On jest dla mnie najważniejszy”.

celebrity-marriages-2


2. Danny DeVito i Rhea Perlman

Danny DeVito spotkał miłość swojego życia Rhea Perlman w teatrze, gdzie oboje pracowali. Już dwa tygodnie po spotkaniu para zamieszkała razem.  Po 34 latach pożycia małżeńskiego doczekali się trójki dzieci.

Z kolejnych stron dowiecie się od ilu lat w udanych związkach są m.in: Oprah Winfrey, Tom Hanks, Sting, Sarah Jessica Parker czy Michelle Pfeiffer.

celebrity-marriages-7

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : brightside.me

Reply