W świecie gwiazd i celebrytów rozwody są codziennością, ale tym 15 parom udało się przetrwać i od lat tworzą szczęśliwe związki


3. Goldie Hawn i Kurt Russell

Goldie Hawn i Kurt Russell spotkali się w 1983 roku podczas pracy nad filmem Swing SHIFT i od tej pory są razem. Kurt Russell tak komentuje swój związek: „Nie potrzebujemy brać ślubu tylko po to, by spełniać normy społeczne. Szanujemy się nawzajem i w rezultacie, tylko przez 2 procent czasu naszego życia było bardzo źle, kolejne 2 procent tak sobie, a pozostały czas był magiczny”.

celebrity-marriages-6


4. Oprah Winfrey i Stedman Graham

Graham i Winfrey są razem od 30 lat, ale nigdy nie zawarli związku małżeńskiego. Odpowiadając na pytanie, dlaczego nie są jeszcze małżeństwem, Oprah mówi: „Myślałam o tym będąc na ślubie Tiny Turner, ale doszłam do wniosku, że tak naprawdę to nic nie zmienia”.

celebrity-marriages-1


5. Denzel Washington i Paulette

Denzel i Paulette są parą, która wiele razem przeszła, ale ich uczucie okazało się trwalsze od problemów. Paulette komentując swoje małżeństwo mówi : „Dla mnie miłość to wspólne przechodzenie przez próby. Historię miłości nie tworzą namiętność czy pożądanie, ale trudności, które się pokonało.” Para jest razem od 33 lat.

celebrity-marriages-15


6. Tom Hanks i Rita Wilson

Tom Hanks poznał swoją przyszłą żonę aktorkę Ritę Wilson, podczas castingu do filmu Ochotnicy . W przeciwieństwie do rozmownych i wyzwolonych dziewczyn, które weszły na przesłuchanie, małomówna Rita wydawała się Tomowi trochę dziwna, ale to w niej spodobało mu się najbardziej. Ta para Hollywood jest małżeństwem od 28 lat.

celebrity-marriages-4

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : brightside.me

Reply