Khedę okrzyknięto najsmutniejszą panną młodą świata. Patrząc na ślubne zdjęcia 17-latki i prawie 50-letniego mężczyzny, nie da się temu zaprzeczyć

Kheda wyglądała oszałamiająco w białej sukni, zdobionej wyszukanymi koronkami i w welonie obszytym kamieniami. Wiele panien młodych oddałoby wszystko, by wglądać tak zjawiskowo w dniu ślubu, ale 17-latka była zrozpaczona. Nie tak wyobrażała sobie ten dzień, a przede wszystkim nie kochała starszego narzeczonego, który ją tylko obrzydzał. Jej ślubne zdjęcia poruszyły internautów, którzy okrzyknęli ją najbardziej nieszczęśliwą panną młodą na świecie.

 

Przerażające jest też to, że czeczeński komisarz ds. Praw dziecka, Pavel Astakhov, publicznie poparł małżeństwo, mówiąc:

Kobiety rasy kaukaskiej mają zmarszczki w wieku 27 lat, więc dobrze, że ta dziewczyna już znalazła męża.

Niestety każdego roku 15 milionów dziewcząt jest wydawanych za mąż jako dzieci lub nastolatki. Odmawia im prawa do opieki zdrowotnej, edukacji, a także okrada się je z dzieciństwa i zmusza do prac domowych, które często przerastają ich siły. Specjaliści szacują, że do 2030 roku około 15,4 mln niepełnoletnich dziewcząt, będzie co roku zmuszanych do ślubu wbrew swej woli.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : viral4real.com


Reply