Ktoś zarysował temu mężczyźnie samochód. Zdecydował się go naprawić w najbardziej kreatywny sposób na świecie

W Republice Ałtaju jakiś człowiek uszkodził pewnemu mężczyźnie auto. Wgniótł blachę i dość mocno zarysował drzwi od strony kierowcy. W Rosji nie ma obowiązkowych ubezpieczeń samochodowych, więc panowie musieli rozwiązać ten problem na własną rękę.

Poszkodowany postanowił nie wymieniać blachy od razu. Wymyślił, że ją nieco upiększy. Wziął w dłoń pisak i zaczął rysować mapę regionu. Po jakimś czasie zarysowany samochód przerzedł niezwykłą metamorfozę. Rysunek wyglądał bardzo profesjonalnie i z daleka przypominał gotową naklejkę samochodową.


metamorphosis-carAby ukryć najgłębsze wgniecenia w blasze, Rosjanin narysował górskie wniesienia i linie horyzontu. Przydała się znajomość perspektywy i umiejętność cieniowania.

metamorphosis-car3Małe dzieło sztuki jest tylko tymczasowym rozwiązaniem. Właściciel pojazdu zapewnia, że wymieni drzwi, gdy tylko dostanie pieniądze za wyrządzone szkody. Musicie przyznać, że szkoda będzie zetrzeć taki widok?

metamorphosis-car5


Nie wiadomo, czym zajmuje się mężczyzna i czy jest artystą, ale jedno jest pewne, ma talent, który nie powinien się marnować. Może kiedyś zajmie się rysowaniem na poważnie?

metamorphosis-car5

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : boredpanda.com

Reply