Uboga kobieta chciała się dowiedzieć, czy plotki o jej mężu są prawdziwe. Jej odkrycie zszokowało wszystkich!

Marija Zlatic żyje biednie w małym, zaniedbanym domku w górach we wschodniej Serbii. Pewnego dnia otrzymała wiadomość, która teoretycznie mogła odmienić jej życie, wszystko potoczyło się jednak zupełnie inaczej…

Zacznijmy od początku. W 1956 roku wraz z mężem Momcilo przeniosła się do Guildford (zachodnia Australia). Mężczyzna pracował jako cieśla, a ona była gospodynią domową. Po 18 miesiącach życia razem Marija zdecydowała wrócić do Serbii, aby zaopiekować się chorą matką. Od tego czasu żyła z mężem w separacji, pozostawali jedynie w kontaktach listowych.

Z czasem listów było coraz mniej, a małżonkowie zaczęli zapominać o łączącej ich kiedyś miłości. Marija żyła ze skromnej emerytury w małym domku ulepionym z błota. Nigdy nie narzekała na swoją sytuację i nie miała do nikogo pretensji, że tak wygląda jej życie.

Tymczasem jej mąż zajął się hodowlą bydła. Okazało się, że zbił na tym spory majątek. Ludzie we wsi zaczęli plotkować, że jest bogatym rolnikiem i ożenił się ponownie. Marija chciała się dowiedzieć, jak jest naprawdę. Po czterech latach poszukiwań zdołano ustalić, że Momcilo nie żyje, a kobieta odziedziczyła po nim ogromny majątek – 3 miliony dolarów australijskich!

6

1

2

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : heftig.co

Reply