Nie uwierzysz, jak świetnie skutki ma masowanie tego miejsca!

Nasze organizmy to nieskończenie skomplikowane powiązania, połączenia i organy, które są od siebie zależne. Nikogo, kto śledzi najnowsze badania medyczne, czy starożytne techniki leczenia nie dziwi, że bardzo ważne jest leczenie nie jednego objawu, ale całości. Pomocne przy tym są masaże! Większość z nich jest dobra nie tylko dla zdrowia, ale tez pomaga się odprężyć i odpocząć. 

Problem polega na tym, że wydaje się nam, że jesteśmy zdani na drogich specjalistów, którzy tu dotkną, tam pomasują i wezmą od ciebie pół wypłaty. Na szczęście istnieją proste metody, które możesz samodzielnie praktykować. Nie raz w sytuacjach stresowych pocieramy cześć czoła między brwiami. To intuicyjne zachowanie nie jest bezpodstawne.


preview-650x341-98-1468166871

Instynkt cię nie oszukuje! Masaż tego miejsca poprawia koncentrację, niweluje bóle głowy i odpręża oczy. Zwłaszcza jeśli musisz skupiać wzrok na książkach bądź komputerze.

Co zrobić, by masaż pomógł?

Wystarczy lekko nacisnąć miejsce między brwiami, a następnie przesuwać palec w dół i w górę około 3 cm. Czynność powtarzaj przez 45 do 60 sekund.

Eksperci twierdzą, że ten obszar czoła i jego masaż wpływa na zmniejszenie niapięcia nerwowego. Poprawia wygląd i napięcie skóry. Zatem następnym razem, gdy zacznie boleć cię głowa, najpierw pomasuj głowę!

pils

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : brightside.me

Reply