Masz dość „zwykłych”, regularnych brwi? Zamień je w mały, kolorowy ogródek. W ten sposób wiosnę przywitało pół Instagrama!

Trudno powiedzieć skąd biorą się dziwne trendy na Instagramie.

Po prostu pojawiają się i rozprzestrzeniają jak jakaś epidemia. Szczególnym przypadkiem są nietuzinkowe stylizacje brwi. Jak wyliczył portal allure.com w zeszłym roku przez platformę przewinęło się aż 17 cudacznych sposobów ich „dekorowania”. Widzieliśmy wiele. Były piórka, fale, zakręty, warkocze, a nawet brwi przypominające logo McDonald’s.

Masz dość "zwykłych", regularnych brwi? Zamień je w mały, kolorowy ogródek. W ten sposób wiosnę przywitało pół Instagrama!

Kiedy wydawało się nam, że rok 2018 będzie inny, a blogerki i influencerki już niczym nas nie zaskoczą. Instagrama zdobyły „brwi ogrodowe”. Na pomysł przywitania wiosny, kolorowym, kwiatowym akcentem wpadła Taylor R (taytay_xx), która wcześniej wylansowała „brwi świąteczne”, przypominające drzewka lub stroiki bożonarodzeniowe.

Świąteczna moda opanowała Instagrama bardzo szybko, a zdjęcie dziewczyny z „choinkowymi” brwiami polubiono ponad 46 tys. razy. Czy nowy trend przyjmie się równie dobrze?

Brwi jak mały ogródek – nowy wiosenny trend na Instagramie

https://www.instagram.com/p/BcUpkiCjPaS/

Na to wygląda, bo dziwna, fantazyjna stylizacja blogerki już jest masowo kopiowana przez kolejne użytkowniczki platformy. Każda z nich chce być „rusałką”. Mają ułatwione zadanie, ponieważ Taylor R na swoim Instagramie umieściła instrukcję, jak wykonać takie właśnie cudaczne trawiaste brwi. Jesteście ciekawi, co jest do tego potrzebne i jak w tej odsłonie wyglądają inne modelki?

Sięgnijcie na następną stronę i sprawdźcie sami.

https://www.instagram.com/p/BgSnzPln7s3/

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : standard.co.uk, allure.com, metro.co.uk


Reply