Masz ładne, pieczołowicie wyregulowane brwi? To już niemodne! Teraz przyszła pora na “piórka”. Nowy trend podbija internet

Mody panujące na instagramie przypominają trochę podróż na koniec internetu.

Zdjęcia udostępniane przez ich nieświadomych pomysłodawców zwykle są formą żartu, pewnego wyszydzenia panujących trendów i mód np. na unikanie glutenu. Niektórzy kupują tę formę żartu z tendencji, inni niekoniecznie. Są tacy, którzy ukrytego dna nie dostrzegają i nowe instagramowe trendy traktują jak najbardziej serio. Tak było i w tym przypadku.

Stella Sironen, fińska makijażystka wrzucając pierwsze zdjęcie z piórkową brwią nie miała pojęcia, że wywoła burzę. Chciała jedynie zażartować sobie z dzisiejszych tendencji w makijażu, które nawet kobietom z cienkimi, rzadkimi włoskami na brwiach każą bardzo mocno je podkreślać. W połączeniu z umalowanymi zwykle na ciemny kolor ustami wywołuje to kiczowaty efekt oblicza rodem z rodziny Adamsów. Niestety, nie wszyscy chyba zrozumieli dowcip.

kt na nim widoczny spodobał się na instagramie. Jak grzyby po deszczu zaczęły pojawiać się zdjęcia z podobnie wystylizowanymi brwiami. Dziewczyny zaczęły bawić się tym niezwykłym trendem, eksperymentować nakładając na brwi i rzęsy brokat. Powstały nieprzeciętne stylizacje, które musicie zobaczyć. Niektórym ten trend przypadł do gustu, inni wprost przeciwnie, nienawidzą go z całego serca, jedno jest jednak pewne, nikt nie przeszedł jeszcze obok niego obojętnie.

Zarówno zwolennicy, jak i przeciwnicy tej dziwnej mody mają swoje argumenty. Dzięki temu zdjęcia z piórkowymi brwiami stają się coraz bardziej popularne. To tylko kwestia czasu, kiedy prześcigną masowo udostępniane zdjęcia z palcem przy twarzy, kacze dzióbki, czy  rybie pyszczki.

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : boredpanda.com, antyweb.pl

Reply