Matka za pomocą operacji plastycznych chce upodobnić się do córki. Dziewczyna nie jest z tego powodu zachwycona

W okresie dojrzewania wielu nastolatków wstydzi się swoich rodziców.

Uważają, że ich „starzy” są zaniedbani i nie wyglądają tak stylowo, jak oni. Wolą nie pokazywać się z nimi publicznie, aby nie na razić się na śmieszność. Z czasem spacer z matką czy ojcem nie jest już taki wstydliwy. Nawet jeśli rodzice są w podeszłym wieku i wyglądają dużo gorzej niż wcześniej, nie przywiązuje się do tego wagi. Głupi wiek przemija i z perspektywy czasu patrzy się na niektóry sprawy zupełnie inaczej.

36-letnia Jane Horrocks z Wielkiej Brytanii zupełnie nie przeszkadzał wcześniejszy wygląd matki, ale kobieta postanowiła go zmienić. Rozwiodła się w 2001 roku i chciała zostawić złe czasy za sobą. 57-latka zaczęła wszystko od nowa, ale nie była w pełni szczęśliwa. Gdy patrzyła w lustro, widziała starą, zaniedbaną i nieatrakcyjną kobietę. Nie mogła dłużej na siebie patrzeć. Zbliżała się do sześćdziesiątki, a jej ciało nie było już takie jak wcześniej.


Z zazdrością patrzyła na córkę, która była w kwiecie wieku i w pełni cieszyła się z życia. Któregoś dnia podjęła daleko idącą decyzję — zdecydowała, że będzie wyglądać jak Jane. Wymyśliła sobie, że ludzie pomyślą, że jest jej siostrą.

Chcę wyglądać jak moja córka, ponieważ ona jest ładna — podsumowała Janet.

Od tamtej pory straciła 15 kilogramów, zmieniła włosy i kilka razy poszła pod nóż.

Jak wygląda teraz? Przejdź na kolejną stronę i zobacz jej metamorfozę.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : heftig.de

Reply