Lekarze diagnozowali, że urodzi trojaczki… Nikt nie spodziewał się tego, co wydarzyło się później

W życiu Kimberly Fugate wszystko toczyło się w pełnej harmonii.

Jej 10 letnia córka była jej całym światem, aż do dnia gdy dowiedziała się, że jest w 13 tygodniu ciąży. Nastąpiło to, gdy kobieta miała 42 lata. Mimo że z mężem nie planowali potomstwa, ucieszyli się tą nowiną. Niestety wkrótce po tym zmartwili się ponieważ okazało się, że kobieta spodziewa się trojaczków. Obawiali się, że są za starzy by zająć się tyloma dziećmi naraz.Kimberly przez całą ciąże, była wspierana przez rodzinę.

1W szóstym miesiącu ciąży Kimberliy zaczęła rodzić…

2Na świat przyszły trzy dziewczynki, gdy nagle… lekarze spostrzegli, jeszcze jedną parę nóżek…to była kolejna dziewczynka!
Nawet lekarze nie spodziewali się czworaczków.

3Kimberly powiedziała: „Dziewczyny bardzo odmienią moje życie. Każdego dnia przyzwyczajam się do tej myśli i na nowo uczę się być mamą. Teraz czworaczków.”

4Okazało się, że dziewczynki są bliźniaczkami jednojajowymi, co zdarza się raz na 729 tys. urodzeń.  Lekarz James Bofill, który prowadził ciążę był zszokowany, pojawieniem się czwartej dziewczynki, tym bardziej, że nie zauważył tego podczas badanie prenatalnego. Mama wraz z dziewczynkami musiała pozostać w szpitalu przez kilka tygodni, ponieważ dzieci były zbyt malutkie, by opuścić szpital od razu. 

5
Uśmiech dzieci rekompensuje jej wszelkie wątpliwości. „One są największą niespodzianką jaka mi się przydarzyła, dziękuję za to i nie wyobrażam sobie, że mogłoby być inaczej.”

6Życie rodziny zmieniło się nie do poznania. Dziewczynki dają im tyle szczęścia, ile tylko można sobie wyobrazić.

7

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply