Matka daje niewdzięcznej córce potężną lekcję pokory! 6-latka wyrzuciła piórnik, który kupiła jej do szkoły

Koniec wakacji jest bardzo trudny dla większości dzieciaków.

Ciężko im pożegnać się z tym błogim czasem i wrócić do szkoły. Zanim jednak tam pójdą, muszą kupić niezbędne przedmioty. Na sklepowych półkach już pod koniec lipca rozkładano kredki, plecaki i piórniki. Dzieci niedawno rozpoczęły wakacje, a już „straszono” je powrotem do szkoły. Zakupy artykułów szkolnych to dość przyjemne zajęcia dla najmłodszych. Uwielbiają wybierać zeszyty czy tornistry ze swoimi ulubionymi postaciami z bajek. 

Niestety, im ładniejszy i popularniejszy bohater tym dany przedmiot jest droższy. Rodzice muszą wyłożyć sporo pieniędzy, aby kupić wszystko, co pociechy wybiorą. Szkoda, że dzieciaki tego nie doceniają i sądzą, że wszystko im się należy. Doskonałą lekcję pokory i miłości dała swoje córce Haley Hassell z Florydy. Kobieta jest samotną matką, opiekującą się sześcioletnią Presleigh. Ostatnio dziewczynka poprosiła ją, aby kupiła jej piórnik LOL. Matka poszła do sklepu i kupiła to, co córka chciała, jednak sześciolatce nie piórnik się nie spodobał.

Presleigh dostała dziś trudną lekcję miłości… Byłam w 3 różnych sklepach po to, żeby jej kupić piórnik LOL. Ten, który teraz widzicie w koszu na śmieci. Myślałam, że będzie zachwycona, ale ona wpadła złość i wyrzuciła go do śmieci. Krzyczała: „To głupie, wszyscy w mojej klasie będą taki mieć. Już go nie chcę!”.

Matka była zasmucona zachowaniem sześciolatki. Starała się uczyć ją wdzięczności i szacunku dla pieniądza, a ona odwdzięczyła się jej w ten sposób. Haley ciężko pracuje, aby zapewnić godne życie dla siebie i córki. Nie stać ją na spełnianie coraz to nowych zachcianek dziewczynki.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply