Matka trójki dzieci zrobiła sobie zdjęcie w stroju kąpielowym i wrzuciła je do sieci. Komentarz pod nim jest najlepszy!

Rachel Hollis stała się wzorem dla tysięcy kobiet, zamieszczając na swoim profilu na Facebooku zdjęcie z wakacji. Stoi na nim w odsłaniającym ciało stroju kąpielowym.

Trudno nie zwrócić uwagi na zwiotczałe i pokryte rozstępami ciało. Komentarz, który zostawiła pod zdjęciem, dodał pewności siebie tysiącom kobiet. Postanowiły tak samo jak ona pokazać publicznie swoje ciała, mimo świadomości, że nie wyglądają idealnie.Mimo że mam rozstępy noszę bikini. Mój brzuch jest strasznie sflaczały od noszenia w nim dzieciaków, tak samo, jak pępek (nigdy nie przypuszczałam, że coś takiego się stanie).

Noszę bikini, bo jestem dumna ze swojego ciała i każdego śladu na nim. Rozstępy są dowodem, że dane mi było mieć trójkę dzieci, a sflaczały brzuch jest oznaka ciężkiej pracy nad zrzuceniem kilkudziesięciu kilogramów.

Jedyny mężczyzna, na którego opinii naprawdę mi zależy, wie, ile przeszłam, żeby wyglądać tak jak teraz. Ten sam człowiek codziennie powtarza mi, że nie widziała seksowniejszego ciała niż moje.

Pokazujcie swoje ciała z dumną.

1

2

4

3

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : dailymail.co.uk

Reply