Zabrała swoim dzieciom lody i wyrzuciła je do kosza. Gdy poznasz powód, przyznasz jej rację!

Pisarka Jaime Primak Sullivan z dnia na dzień stała się najgorszą matką dla swoich dzieci. Wszystko przez to, że najpierw kupiła im lody, a później wyrzuciła je do kosza. Opisała wydarzenie na Facebooku i zyskała aprobatę innych rodziców. Przeczytajcie, co napisała i zdecydujcie, czy słusznie postąpiła.

Po kolacji zabraliśmy dzieci do Dairy Queen. Pozwoliliśmy wybrać im deser i czekaliśmy na zamówienie. Młoda dziewczyna (może miała z 17 lat) przyniosła moim dzieciom lody. Żadne z nich na nią nie spojrzało. Nie podziękowali ani mi, ani jej.

lody


Odczekałam chwilę, odliczając do dziesięciu. Młoda kobieta spojrzała na mnie, tak jakby czuła, co zamierzam zrobić. Dzieciaki wyszły z lokalu a ja za nimi. Spokojnie wzięłam od nich lody i wyrzuciłam je do kosza. Cała trójka wpadła w histerię. Ja spokojnie czekałam.

Kiedy zdały sobie sprawę, że nie mam im nic do powiedzenia, uspokoiły się. Wyjaśniłam im, że jak będą mieć szczęście to znajdą pracę tak, jak ta młoda dziewczyna i będą chcieć, aby ludzie ich dostrzegali, a nie traktowali jak duchy. Trzeba spojrzeć im w oczy i powiedzieć „dziękuję”. Nawet w wieku 8, 7 i 5 lat dzieci powinny mieć jakieś maniery, bo to podstawa ludzkiej przyzwoitości. Właśnie dlatego byłam dziś dla nich najgorszą matką na świecie.

matka

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.


źródło : Jaime Primak Sullivan


Reply