To miała być zwykła wizyta u lekarza, lecz gdy kobieta zobaczyła USG, nie mogła uwierzyć własnym oczom! Nikt nie spodziewał się takiego rozwoju sytuacji!

Para z Australii – Chloe i Rohan Dunstan byli szczęśliwymi rodzicami trójki ślicznych chłopców. Zawsze marzyli o córeczce, więc postanowili postarać się o kolejnego potomka. Niedługo potem okazało się, że kobieta zaszła w ciążę. Niepokoił ją wielki rozmiar brzucha, który z tygodnia na tydzień gwałtownie się powiększał. 

Udała się do lekarza, żeby zrobić USG. Kompletnie nie spodziewała się tego, co za chwilę zobaczy. Okazało się, że zostanie mamą trojaczków, jednak tylko jedno dziecko to dziewczynka. Mała nie otrzymywała wystarczającej ilości tlenu i jej życie było zagrożone.

1

2 3 4Lekarze doradzali Chloe, aby poświęciła życie dziewczynki, lecz ona nie chciała o tym słyszeć. Postanowiła, że mimo to urodzi trójkę dzieci. Ciążę rozwiązano przedwcześnie. Dzieci były małe i słabe, ale wszystkie żyły. Kobieta wiele razy zastanawiała się, czy dobrze zrobiła, ryzykując życiem chłopców. Na szczęście Rufus, Henry i Pearl czują się dziś świetnie. Dziewczynka jest najsłabsza i najmniejsza z rodzeństwa, jednak jej życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

5 6 7 8 9

Podziel się tą pozytywną informacją ze znajomymi na Facebooku! 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : hefty.co

Reply