Matka zgoliła córce głowę, gdy dowiedziała się, że zastraszała chorą na raka dziewczynę

Bycie rodzicem to wielkie wyzwanie. Jednej strony chce się przyjaźnić z dziećmi dać im poczucie bezpieczeństwa, z drugiej należy wpoić im zasady moralnego postępowania. Tylko jak? Przez zajęcia, pracę i inne obowiązki często rodzice mają niewielki kontakt z dzieckiem. Często dowiadują się dopiero ze szkoły, że ich dziecko nie jest tak idealne, jak to sobie wyobrażali. 

Rodzice różnie podchodzą do wychowania swoich pociech. Jedni wzmacniają i motywują do dobrego zachowania i działania, inni surowo karzą. Ta matka, gdy dowiedziała się, że jej córka wyśmiewała i zastraszała dziewczynę chorą na raka, postanowiła ją surowo ukarać, tak by zrozumiała, jak podła była.

mother

Choroba może dotknąć każdego i jest niezależna często od tego, jak żyjemy. Choroba nowotworowa jest jedną z najgorszych, samo jej leczenie to morze bólu i cierpienia. Wyniszczony organizm traci włosy, skóra traci blask. Ważne jest, by w takich chwilach czuć wsparcie otoczenia. Czasami sama chęć walki z chorobą jest ważnym lekiem.

To, jak postępowała dziewczyna z nagrania jest okropne. Zastraszała i wyśmiewała dziewczynkę, która była łysa właśnie z powodu choroby. Jej matka nie bawiła się w półśrodki i rozmowy, że tak nie wolno. Zgoliła jej włosy i tym samym pokazała jej jak może czuć się młoda dziewczyna, która chciałaby być piękną, ale choroba jej to uniemożliwia.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply