Mąż ją rzucił, bo z dnia dzień stała się niepełnosprawna! Kilka lat później pożałował swojej decyzji

Znalezienie odpowiedniego partnera na całe życie jest bardzo trudne.

Gdy opadnie początkowa fascynacja, związek staje się zwyczajny. Po latach spędzonych razem niekiedy ludzie orientują się, że się pomylili. Są rozczarowani zachowaniem partnerów i pragną ułożyć sobie życie na nowo z kimś innym. Czasem to o wiele lepsza opcja, niż tkwić w czymś, co nie ma żadnej przyszłości.

Riona Kelly przez 14 lat była szczęśliwą mężatką. Wszystko zmieniło tragiczne wydarzenie, które miało miejsce kilka lat temu. Brytyjka doznała bardzo rzadkiego udaru kręgowego i w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Kobieta została sparaliżowana od pasa w dół, a lekarze nie dawali jej większych szans na wyzdrowienie. Riona totalnie się załamała. Popadła w depresję i miewała myśli samobójcze.

Nie mogła pogodzić się z tym, że jej szczęśliwe życie zmieniło się tak drastycznie z dnia na dzień. Specjaliści co chwila podkreślali, że już nigdy nie stanie na nogi i pacjentka porzuciła wszelkie nadzieje na dojście do stanu sprzed udaru. Wtedy jeszcze nie wiedziała, że to dopiero początek jej dramatu. Najgorsze było dopiero przed nią. Gdy jeszcze leżała w szpitalu, jej „kochający” mąż zażądał rozwodu. Riona się zgodziła, gdyż nie chciała zatrzymywać go przy sobie na siłę.

Jak potoczyły się jej dalsze losy? O tym na kolejnej stronie. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : elitereaders.com

Reply