Rozpłakała się, gdy zobaczyła, że jej mąż wrzucił to zdjęcie na Facebooka! Upokorzenie zmusiło ją do podjęcia odważnych kroków

Otyłość i nadwaga są poważnym zagrożeniem dla zdrowia. Ludzie o tym doskonale wiedzą, ale mim to nie potrafią odmówić sobie jedzenia.

Ciężko im przeżyć dnia bez batonika, czipsów czy Coca-Coli, a co dopiero odstawić te produkty na zawsze. Niektórzy nadmiernie się objadają i jednocześnie usprawiedliwiają to, co robią. Twierdzą, że mają mnóstwo stresów, nie mają czasu przygotować zdrowych posiłków lub po prostu nie stać ich na zdrową żywność. Inni przekonują, że ich dodatkowe kilogramy to zasługa „grubych kości” i zatrzymywania wody w organizmie.

Tak naprawdę nie ma sensu się oszukiwać. Trzeba przyznać się do łakomstwa i jak najszybciej zmienić nawyki żywieniowe. Później może być już za późno. Choroby, które wywołuje otyłość, trudno się leczy i znacząco skracają życie. Należy o tym pamiętać, sięgając po kolejną czekoladę czy tłustą golonkę.

Charlotte Burgess i Danny Coates pobrali się w 2013 roku. On był kolejarzem, a Charlotte pracowała jako pielęgniarka. Dwa lata później na świat przyszedł ich synek Harley.

Wówczas zaczęły się również olbrzymie kłopoty 25-latki. Nie chodzi o to, że dziecko było chore czy niegrzeczne. Problem tkwił w wyglądzie kobiety. Będąc w ciąży, nie przejmowała się kaloriami. Jadła bardzo dużo z myślą o dziecku i o tym, aby dobrze się rozwijało. Niestety, spożywała również mnóstwo cukru, co nie było zbyt rozsądne. Całą ciążę była niespokojna, ponieważ w jej rodzinie miały miejsce poronienia. Bała się, że i jej dziecko może spotkać podobny los.

Przejdź na kolejne strony, by czytać dalej. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : dailymail.co.uk

Reply