Rozpłakała się, gdy zobaczyła, że jej mąż wrzucił to zdjęcie na Facebooka! Upokorzenie zmusiło ją do podjęcia odważnych kroków

Stresowała się i objadała dosłownie wszystkim.

Powiedziałam sobie, że teraz muszę jeść za dwóch, a tak naprawdę jadłam za czterech — wspomina dziś Charlotte.

W piątym miesiącu rozwinęła się u niej ostra cukrzyca ciążowa. Kobieta się ograniczała, ale z wielkim bólem rezygnowała ze słodkich przekąsek. Później lekarze zdecydowali, że ze względów bezpieczeństwa, dziecko powinno przyjść na świat wcześniej. Urodziła silnego i zdrowego chłopczyka, jednak nie mogła sobie wybaczyć, że była w stanie narazić go na niebezpieczeństwo.

Zmęczona opieką nad Harleyem zaczęła jeść szybkie posiłki i dania na wynos. Wróciła też do objadania się słodyczami. Położna powiedziała kobiecie, że kwalifikuje się do osób otyłych, jednak ona zbytnio się tym nie zmartwiła. Wstydziła się nadwagi, ale ciągle jadła, bo dzięki temu czuła się lepiej. Miała fatalne ciśnienie i wysoki cukier we krwi a waga wskazywała mocno ponad 100 kilogramów. Otyłość Charlotte mocno wpłynęła na jej życie seksualne. 5 miesięcy po urodzeniu syna odmawiała współżycia z mężem, ponieważ wstydziła się swojego ciała.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : dailymail.co.uk

Reply