Nie wiedziała, że mechanik z pobliskiego warsztatu ją obserwuje. W końcu stanęła z nim twarzą w twarz!

Richard Newberry jest właścicielem warsztatu samochodowego w Petersburgu na Florydzie. Ma za sobą trudną przeszłość i przyznaje, że kiedyś robił bardzo złe rzeczy. Pobyt w wiezieniu jednak bardzo go zmienił i dziś jest zupełnie innym człowiekiem.

Obok jego miejsca pracy przechodziła od trzech tygodni pewna kobieta. Przeważnie była bardzo smutna. Richard ją obserwował i zastanawiał się, kim jest i dokąd zmierza. Któregoś dnia wyglądała gorzej niż zwykle. Była wyraźnie zdenerwowana i miła łzy w oczach.


cry


Mechanik zdecydował się z nią porozmawiać. Kobieta wyznała mu, że jest zdołowana i nie ma już ochoty żyć. Te słowa ogromnie nim wstrząsnęły i przysiągł, że postara się jej pomóc.

richard-newberry5


Tajemniczą nieznajomą była Ernestina Nunez. Pracowała jako woźna w pobliskim liceum i codziennie rano przechodziła obok warsztatu Richarda. Rok temu jej syn popełnił samobójstwo i od tego czasu nie mogła się pozbierać. Okazało się, że syn pani Nunez był żołnierzem amerykańskiej piechoty morskiej i walczył przez długi czas ze stresem pourazowym.

Przejdź na drugą stronę, by czytać dalej. 

richard-newberry1

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : hefty.co

Reply