Przez 30 lat bardzo cierpiała i zmieniła się w „potwora” z powodu choroby skóry. Wszystko się zmieniło, gdy przestała słuchać lekarzy!

Choroby, które są widoczne, tak jak np. egzema mają bardzo duży wpływ na ludzkie życie. Chorzy wstydzą się swojego wyglądu i często nie wychodzą z domu, nie prowadzą normalnego życia. W każdej chwili towarzyszy im ból, codziennie trzeba brać mnóstwo leków. Tak jeszcze niedawno wyglądało życie Melanie Lynch, która przez 30 lat życia chorował na ciężką egzemę. 

Od urodzenia cierpiała na chorobę skóry. Gdy była mała, lekarz przepisał jej maść, którą stosowała przez 30 lat. choroba z roku na rok była coraz cięższa.

melanie-1


Melanie starała się żyć z chorobą, ma męża i dwójkę dzieci. Jednak jej wygląd, a przede wszystkim cierpienie były dla niej nie do zniesienia. W dzieciństwie kilka razy w nocy musiała zmieniać piżamkę, bo ze skóry cały czas się coś sączyło. Podobnie było później, skóra miała jasnoczerwony kolor i była cały czas wilgotna.

melanie-2

Kolejne lata leczenia nie przynosiły rezultatów, choroba się rozprzestrzeniała i atakowała całe ciało. Bolał ją nawet dotyk ciuchów czy koca. Wypadły jej rzęsy i zaczęła łysieć.

melanie-6

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply