Przez brawurę zabił swoją dziewczynę, a potem wysłał wiadomość, która zupełnie załamała jej rodzinę!

Wypadek i utrata ukochanej osoby zawsze jest tragedią. Zwłaszcza gdy niespodziewanie odchodzi młoda osoba, które ma przed sobą całe życie. Tak właśnie stało się w przypadku młodej, nastoletniej Emily Laker, która zginęła przez nieostrożność jej chłopaka. 

Mentesh Da Silva, spowodował wypadek – jechał bardzo szybko i przez nieuwagę i brak umiejętności uderzył w drzewo. Jemu nic się nic nie stało, poza kilkoma zadrapaniami szybko opuścił szpital. Niestety jego dziewczyna nie miała tyle szczęścia.Na rozprawie chłopak był bardzo skruszony i żałował swoich czynów. Przyznał się do winy, że przez swoją brawurę stracił dziewczynę i bardzo mu z tego powodu przykro. Sąd biorąc pod uwagę młody wiek sprawcy i jego żal wymierzył mu łagodny wymiar kary – 8 miesięcy więzienia w zawieszeniu na półtora roku.

2


Rodzina dziewczyny bardzo przeżyła stratę. Smutek na stałe zagościł w sercach jej rodziców. Kolejnym ciosem, była udostępniona przez znajomych wiadomość, którą wysłał do nich chłopak.

Gó**na się zdarzają. Wiem, że jest teraz szczęśliwsza w porównaniu do bycia w Cnterbury z tymi idiotami.

Dla rodziców dziewczyny taka wiadomość była druzgocąca, cała skrucha i żal były pozorem. Chłopak śmierć dziewczyny nazwał wulgarną odmianą „peszka”. Jej rodzice są oburzeni.

1

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : metro.co.uk

Reply