Uliczki Wenecji widziały już tysiące oświadczyn, ale te były inne niż wszystkie… Zobaczcie, jak rosły olimpijczyk przyjmuje pierścionek od swojego chłopaka!

Oświadczyny to bardzo ważny moment w życiu każdej pary.

Decyzja o założeniu rodziny i związaniu się z kimś węzłem małżeńskim, jest jedną z najpoważniejszych w życiu człowieka. Powinna więc być bardzo dobrze przemyślana, by później jej nie żałować i nie musieć spędzać całego życia z kimś, kto nas denerwuje i drażni swoim zachowaniem.

Zazwyczaj podniosły moment oświadczyn następuje po kilku latach związku, a większość kobiet przykłada do niego szczególną uwagę. Marzą o romantycznej scenerii, czułych słowach i wyjątkowej atmosferze, której nie zapomną do końca życia.

Panie, którym nie spełniły się ich wymarzone oświadczyny, mogą pozazdrościć Jimmy’owi Sjödinowi, byłemu olimpijczykowi, gdyż jego partner Patrick Huber, przygotował dla niego idealne oświadczyny. Po pierwsze zabrał ukochanego w najbardziej romantyczne miejsce świata, czyli do Wenecji.

Po drugie Patrick wynajął najpiękniejszą gondolę i zabrał Jimmy’ego na romantyczny rejs kanałami starej części Wenecji. Po trzecie zamówił  fotografia, by z jednej strony zmylić ukochanego opowieścią o wakacyjnej sesji zdjęciowej, a z drugiej zadbać o pamiątkę z dnia oświadczyn.

Kiedy rośli mężczyźni spokojnie bujali się w gondoli, Patrick nagle wyciągnął niewielkie pudełeczko i dla Jimmy’ego wszystko stało się jasne!

Zapraszamy na kolejną stronę. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : boredpanda.com

One Response

  1. Robert

Reply