Męskie saszetki imitujące piwny brzuszek to najnowszy pomysł projektantów mody. Hit czy obciach? Sami oceńcie

Moda chcąc szokować, musi sięgać po absurd.

W dzisiejszych czasach tworzenie odzienia zostało sprowadzone niemal do rangi sztuki. Projektanci mody cieszą się uznaniem i sławą, a same ubrania już dawno przestały pełnić tylko funkcję użytkową, a stały się sposobem, w który człowiek może wyrazić siebie i swój temperament. W efekcie moda ciągle się zmienia, chcąc zaspokoić najróżniejsze gusta.

Zadaniem ubrań, oprócz ochrony ciała, jest stworzenie atrakcyjnego wyglądu i to właśnie temu wymogowi przez dziesięciolecia podporządkowywali się projektanci. Jednak ostatnia dekada przyniosła zmianę i modą skierowaną do masowego odbiorcy zaczęto się bardziej bawić, pozwalając sobie w jej ramach na śmieszność.

Dziwne kroje, zabawne nadruki, szalona kolorystyka, nawiązania do symboli z kultury wyższej i masowej – tak wygląda spora część ubrań, które każdy może kupić w galerii czy internecie. Teraz do grona dziwnych elementów garderoby dołącza męska saszetka z ekscentrycznym wzorem…

Karierę od kilku lat w modzie męskiej robią saszetki na pas, zwane też potocznie nerkami. Te niewielkie sakwy na pasku przez lata miały dość klasyczny wygląd, ale teraz szykuje się rewolucja.

Jedna z firm stworzyła serię saszetek z nadrukiem w formie piwnego męskiego brzuszka! Po założeniu jej, mężczyzna wygląda, jakby zza koszuli wylewał mu się tłuszczyk, a więc niezbyt atrakcyjnie. Projektanci przekonują jednak, że zainteresowanie ich dziełem jest duże.

Zapraszamy na kolejna stronę. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : curioctopus.it


Reply