Mężczyźni zdradzają powody, dla których pomimo swej niewierności nie chcą odchodzić od żon. Ich cynizm zaskakuje

Zdrada to jedno z najboleśniejszych doświadczeń, jakie może dotknąć człowieka.

Na ślubnym kobiercu zakochani przysięgają sobie nie tylko miłość i wspólne trwanie aż do śmierci, ale także wierność. Niestety wiele osób ma spore problemy z zachowaniem tego przyrzeczenia i decyduje się na tzw. „skok w bok”, lecz nie na zakończenie związku. Dlaczego tak jest? Sprawdźcie.

 

Zdrada to problem zarówno mężczyzn, jak i kobiet, ale naukowcy zaobserwowali, że kobiety po zdradzie o wiele częściej chcą odchodzić od swoich mężów niż panowie od żon. Dzieje się tak dlatego, że  kobiety i mężczyźni zdradzają z różnych powodów i mają zupełnie inny emocjonalny stosunek do tego faktu.

Dlaczego panowie pomimo zdrad nie chcą kończyć swoich małżeństw? Spytano ich o to wprost, a otrzymane odpowiedzi znajdziecie już poniżej.

 

Powody, dla których panowie nie odchodzą od żon, które zdradzają

 

1. Stabilność życiowa

Jednym z najczęstszych powodów niewierności ze strony mężczyzn jest rutyna w sferze seksualnej. Potrzebę miłośnych uniesień realizują więc poza związkiem, którego nie kończą ze względu na stabilność ekonomiczną, społeczną, a nawet emocjonalną, jaką im oferuje.

2. Powikłania rozwodu

Powszechnie wiadomo, że przejście przez rozwód nie jest łatwe, zwłaszcza, gdy jest się osobą, której udowodniono zdradę. Rozwody takie są bolesne i wyczerpujące, więc ludzie wolą ich uniknąć i kontynuują podwójne życie.

Zapraszamy na drugą stronę artykułu, gdzie znajdziecie kolejne trzy powody. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : fabiosa.es

Reply