80-latka poprosiła wnuczkę o wykonanie profesjonalnego makijażu. Gdy zobaczysz tę metamorfozę, opadnie ci szczęka!

80-letnia Livia Mulač mieszka w domu opieki w chorwackim Puli. Jest dumna ze swojej uzdolnionej wnuczki, która od dziecka interesuje się wizażem. Już jako dziewczynka próbowała różnych technik makijażu, a babcia była jej pierwszą modelką. Dziewczyna postanowiła ostatnio upiększyć nieco zaniedbaną twarz Liviii i podzieliła się efektem w sieci. Wyszło lepiej, niż myślała! 

Na jej Instagramie zobaczyć można również inne ciekawe metamorfozy, jednak zmiana wyglądu babci robi największe wrażenie. 80-letnia staruszka wydaje się być młodsza o kilkanaście lat. I to wszystko za sprawą świetnie dobranych kosmetyków i ogromnych umiejętności 32-letniej dziewczyny.

1

2


Livia jest niezwykle zadowolona z pozytywnego odzewu i wielu pochlebnych opinii internautów na temat jej przemiany (zyskała przydomek Glan-Ma). Już nie może się doczekać kolejnej wizyty wnuczki i następnej metamorfozy. Twierdzi, że jej życie zmieniło się na lepsze a rodzina i przyjaciele nazywają ją gwiazdą.

3


Ona jest typem babci, który był i ciągle jest nowoczesny. Nie wstydzi się swoich zmarszczek i podeszłego wieku, ale gdy tylko zaproponuje jej wykonanie makijażu, zawsze się zgadza. Często mówi: dlaczego nie, pójdę na bal w domu opieki w pełnym makijażu i będę wyglądać 30 lat młodziej.

5

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : buzzfeed.com

Reply