Makijaż potrafi zdziałać cuda. Zobacz niezwykłe metamorfozy, które zwalą cię z nóg!

Wszystkie panie doskonale wiedzą, że dobry makijaż potrafi zdziałać cuda. Za pomocą cieni, bronzerów, różu i rozświetlaczy możemy nadać twarzy całkiem nowy wygląd. Wystarczy tylko znać zasady modelowania i konturowania, aby uwydatnić to, co najlepsze w naszym wyglądzie. Manipulując światłem i cieniami, wykorzystujemy niemal te same techniki co malarze i fotografowie. 

Aby wyrzeźbić i wzmocnić rysy twarzy, trzeba zastosować minimum dwa kontrastujące ze sobą odcienie. Kolor jaśniejszy powinien być taki sam, jak kolor skóry zaś drugi o jeden lub dwa tony ciemniejszy. Jasna barwa rozświetla takie obszary jak czoło i oczy, dając efekt promiennej cery, ciemna zaś rzeźbi i podkreśla naturalne rysy.

22-letnia Goar Avetisyan mimo swojego młodego wieku jest już wziętą i docenianą artystką. Zamiast malować obrazy czy zajmować się fotografią, zmienia nie do poznania kobiece twarze. Robi to tak dobrze, że piszą o niej niemal wszystkie serwisy, a zdjęcia niesamowitych metamorfoz codziennie zalewają media społecznościowe. Zobaczcie efekty jej pracy!

1

2 3

4 5

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.Reply