Mężczyzna może nie mówić, że cię kocha, ale z pewnością wtedy robi TO! Przekonaj się, co cechuje zakochanych mężczyzn

Chroni partnerkę

Zakochany mężczyzna otacza kobietę opieką i ochroną, dba by nie musiała się martwić o wiele rzeczy. Dba o jej samochód, stara się być przy niej w trudnych chwilach i nie obarcza jej swoimi problemami. Zapewnia miłość i troskę, jest jak jej anioł stróż.

Słucha swojej partnerki

Nie ma to nic wspólnego z posłuszeństwem, ale słuchaniem tego, co ma do powiedzenie. Jest ciekawy, jak spędziła dzień, rozmawia z nią na różne tematy, bo chce poznać jej opinie. Niekoniecznie musi pamiętać wszelkie szczegóły, znać każde imię współpracownika, ale orientuje się w sytuacji partnerki, potrafi doradzić i widać, że wie o kim czy o czym mówi.

Tęskni

Mężczyznom ciężko przyznać się do tęsknoty. Jednak widać to w jego zachowaniu, kiedy spotka ukochaną cieszy się, chce spędzić z nią możliwie dużo czasu.

Czuje strach i ból partnerki

Mężczyzna, który kocha szybko widzi, że z partnerką coś się dzieje. Widzi, kiedy zmienia się jej zachowanie, widzi gdy ją coś dręczy. Często też czuje się z tego powodu źle, bo nie zdołał uchronić ukochanej osoby przed nieszczęściem. Stara się jej pomóc, wspierać i wysłuchać.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.Reply