Nastolatka potajemnie rozmawiała z dorosłym mężczyzną przez internet. Gdy stanął w drzwiach jej domu, życie całej rodziny się zmieniło

Rozmawiając przez internet, nigdy nie można mieć całkowitej pewności, kto naprawdę siedzi po drugiej stronie komunikatora.

Internet zdecydowanie ułatwił ludziom życie, zwłaszcza komunikowanie się. Szczególnie biegła w obsłudze komputera i internetu jest młodzież, która potrafi za pomocą sieci zdobyć wszelkie informacje i załatwić niemal każdą sprawę.

Maiya James ma 16-lat i skomplikowaną sytuację domową. Jej siostra Mariah ma poważną niepełnosprawność, więc cała rodzina poświęca się opiece nad nią, gdyż dziewczyna wymaga całodobowego nadzoru. Jej rehabilitacja i leczenie pochłaniają też większość budżetu samotnej matki z dójką córek.

Rodzina stara się związać z koniec z końcem i odmawia sobie wszelkich przyjemności, ale problemy tylko się mnożą. Niedawno utrapieniem stał się popsuty samochód, konieczny do transportu chorej Mariah. Maiya zdaje sobie sprawę, że sytuacja rodziny jest kiepska, więc stara się nie sprawiać kłopotów i  często spędza czas w sieci.

Z kim rozmawiała Maiya i jakie były tego skutki? Odwiedźcie kolejne strony, a wszystkiego się dowiecie. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : littlethings.com

Reply