Mężczyzna po zabiegu u dentysty położył się spać z taśmą klejącą. Powód tego zachowania jest powalający!

Dentyści nie są lubianymi lekarzami. Kiedy już musisz się do któregoś z nich wybrać, masz stracha. Mimo wszelkich udogodnień i znieczuleń wiesz, że jeśli zaboli cię ząb, to zaboli cię i portfel. Mimo to nie ma na co czekać, bo im dłużej zwlekasz, tym potem więcej pracy czeka dentystę, o twoim bólu nie wspomniawszy.

Jak wiadomo, ludzie różnie reagują na środki znieczulające. Jedni szybko dochodzą do siebie, inni mają gorsze doświadczenia.Reakcje męża na otrzymane środki znieczulające nagrała pewna kobieta. Duży mężczyzna – Bart, właśnie wrócił od dentysty i ma wrażenie, że… głowa mu odpada. Nie mówi tego w przenośni, o czym świadczy taśma klejąca, z którą śpi. Nagranie pokazuje, jak irracjonalne lęki mogą nas atakować pod wpływem silnych leków.

facet


Dobrze zareagowała na to żona, po prostu wsparła męża, chociaż wiedziała, że jego lęk jest bezpodstawny. Nic nie  komentowała, bo wiedziała, że to nie pomoże, albo wręcz pogorszy stan męża. Poza nagraniem go i wrzuceniem do Internetu. Jednak z pewnością sam Bart śmiał się z nagrania, gdy tylko poczuł się lepiej.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply